Koncentruota trąša, skirta maistinių medžiagų trūkumui atstatyti žemės ūkio augaluose, tręšimui per lapus.
Sudėtis:
• Fosforas, P2O5 - 430 g/l
• Kalis, K2O - 75 g/l
• Cinkas, Zn - 20 g/l
• Manganas, Mn - 10 g/l
• Varis, Cu - 5 g/l
Rekomenduojami kiekiai augalų tręšimui:
Javai. Anksti pavasarį prasidėjus vegetacijai krūmijimosi metu: 1,0 litras hektarui.
Cukriniai runkeliai. Naudoti galima pradėti nuo 4-6 lapelių stadijos: 1,0 litras į hektarą. Purškiama praėjus 1-2 dienoms po herbicidų panaudojimo.
Javų beicavimui. Geriausi rezultatai gaunami AGROPLUS No. 1 purškiant anksti ryte arba vakare, kai augaluose yra drėgmės. Nenaudoti esant ekstremaliai temperatūrai, intensyviai saulės šviesai, sausros metu arba kitu nepalankiu augalams metu.
Naudojimo normos:
Naudoti 1,0-3,0 litrus į 1 ha su 200-300 litrais vandens vienam hektarui. Pakartoti, jei yra reikalinga, t. y. jei yra trūkumas.
Nenaudoti daugiau nei 10,0 litrų į 1 ha vienam derliui per sezoną.
Nenaudoti AGROPLUS No. 1 su mažesniu nei 200 litrų vandens kiekiu į ha.
Maišymas ir naudojimosi instrukcija:
Supurtyti pakuotę prieš atidarant ir naudojant.
Pripildyti purkštuvo rezervuarą dviem trečdaliais reikiamo vandens kiekio ir pradėti maišymą.
Maišant į rezervuarą įpilti reikiamą AGROPLUS No. 1 kiekį.
Įpilti likusį kiekį vandens ir nedelsiant naudoti.
Mišinį maišyti nuolatos iki bus išpurkštas.
Po naudojimo gerai išplauti purkštuvą.
Vandens tūris:
Naudoti ne mažiau 200 litrų vandens į 1 ha. Užtikrinti visos lapijos padengimą tirpalu.
Norėdami užsisakyti prekę pateikite užklausą arba susisiekite su konkrečiu Jūsų regiono agronomu - konsultantu.